Optimus 25 Yarı Otomatik

trucking
trucking

Optimus 25 Yarı Otomatik

Optimus 25 SA / Yarı Otomatik
Firmamızın ürettiği en büyük kapasiteli 4. makina olan Optimus 25 SA yarı otomatik yekpare masa sistemli ürünümüz, kilitli parke taşı için çift bunker, bims ve briket üretimi için tek bunker seçeneğine sahip olup yılların tecrübesi ile modern ileri teknoloji birleştirilerek, araştırmalar sonucunda geliştirilmiştir. Öncelikli olarak kilitli parke taşı imalatı için tasarlanmış, yüksek mühendislik ürünü olan sürücü kontrollü vibrasyon sistemi sayesinde bütün taş modellerinde maksimum ürün kalitesi sunmaktadır. Özel üretim hidrolik sistemimiz her türlü mevsimsel koşulda ve üretim yoğunluğunda en yüksek verimle çalışmakla birlikte kullanımı basittir ve çok az bakım ile çok yüksek performans sağlar. PLC sistemimizde bulunan dokunmatik ekran, üretim raporlama, arıza tespit, uzaktan erişim ve kontrol paneli üzerindeki üç boyutlu ergonomik tasarım makine operatörüne tam destek sağlar. İkinci bunker sayesinde makina, taşlarda müşteri talepleri doğrultusunda farklı renk seçeneklerini olanaklı kılar.
Üretimi kolaylaştıran PLC kontrol!
Üretim gruplarına göre otomatik ayar!
Daha kısa zamanda, daha çok ve yüksek kalitede ürün!
Kolay kullanım, ekonomik, düşük maliyet, yüksek performans!
OPTİMUS 25 SA yarı otomatik makinelerimizle elde edebileceğiniz ürünlerin yüksekliği 50–400 mm arasındadır. Bordür taşları, bims bloklar, her desen kilitli parke taşları, beton 
briketler, kanallar, çim taşları ve yağmur olukları gibi çeşitli ürünler elde edebilirsiniz. Hidrolik sistemde kullanılan rekorlar, filtreler, üniteler ve valfler dünya standartlarına uygundur. Makinemiz robot dizme–toplama sistemi ve operatör paneli ile desteklenmiş olup uzman kadrolarımız tarafından tasarlanmıştır.

Kapasite: Parke Taşı 400-450 m2/8 saat
Kapasite: 20x40x20 Briket 6.500-8.000 adet/8 saat
Üretim Yüksekliği 50-400 mm
Vibratör Gücü 22 kW
Hidrolik Gücü 22 kW
Toplam Motor Gücü 55 kW
Palet Ölçüleri 1.300x950x50 mm ayaklı
Çalışma Basıncı 140-150 bar
Silo Kapasitesi 1.100 ltx2
Üretim Hızı 25-35 sn/palet
Palet Kapasitesi 10 adet
Makine Ölçüleri 10x4x3.5 m
Toplam Ağırlık 18 ton

Fotoğraflar