RNTFkFEBaFju3yz9mEU43ZGQGqN_2KS5iOSS3Hll4h0

VİZYONUMUZ ve MİSYONUMUZ

Vizyonumuz
Yüksek teknoloji ile sürekli yenilenen, üstün kaliteli üretimi olan ve uluslararası tanınırlığa sahip, sektörde lider beton blok makine üreticisi olmak ve değişen dünya düzeninde teknolojinin ilerlemesiyle beraber sistemsel verilerin ve analizlerin kullanılabilirliği sayesinde sektörde iyi bir yere sahip olmaktır.

Misyonumuz
Royal Mekatronik Makine, yenilikçi yapısıyla çalışan memnuniyetini hedefleyerek gerek iç hedef kitle ve dış hedef kitle üzerinde sürekli gelişim ve değişimi ön planda tutmaktadır. Servis ağı ve yedek parça güvencesi ile üretim yaparak müşteri taleplerini karşılamak, piyasa ihtiyaçları doğrultusunda beton ve briket sanatında ülkemizde ve dünyada mükemmeli yakalamak temel amacımızdır.

Hedeflerimiz
Yirmiyi aşkın ülkede hizmet veren Royal Mekatronik Makine, her koşulda müşteri memnuniyetine odaklanmaktadır. Bu doğrultuda düşük maliyetle sürekli kaliteyi artırmak, zamanında üretim yapmak ve yenilikçi yapısıyla sektörde tanınmak birincil hedefleridir. Sektörün ihtiyaçlarını belirlemek ve üretimde öncülük yapmak hedeflerimizi tamamlayacaktır.